Parní Dezinsekce

Cimex Eradicator

Je přírodní likvidátor parazitů. Parní sanitizér s celosvětovým patentem "Steam Disinfektor" eliminuje štěnice a jiné parazity pomocí páry zahřáté na 180°C. Vyberte si přirozenou cestu parní technologie pro dokonalou dezinfekci nebo dezinsekci, která chrání životní prostředí a lidské zdraví.PROKÁZANÁ ÚČINNOST


Suchá a zahřátá 180°C pára Cimex Eradicator zabije 90 % štěnic a 100 % vajíček už při prvním průchodu. Přípravek HPMED eliminuje charakteristický zápach těchto malých parazitů. Testováno PEST 2000 a PEST 3000.
NEČEKEJTE


Po skončení dezinsekce nemusíte čekat. Na rozdíl od jiných chemických dezinsekčních přípravků je HPMED složený z přírodních látek, a proto nehrozí žádné zdravotní riziko či potřeba větrání.
UŽ ŽÁDNÉ PESTICIDY


Cimex Eradicator je parní generátor s celosvětovým patentem "Steam Disinfektor", který eliminuje štěnice pomocí páry zahřáté na 180° C. Díky tomu nemusíte dokupovat a používat chemické detergenty, stačí přimíchat přípravek HPMED k páře a zbavíte se štěnic rychle a efektivně.V případě zájmu Vám přístroj můžeme i zapůjčit.